Buz Devri 1-2-3-4 – Ice Age – 1080p – Boxset – Dual – Film indir

TEK PART TÜRKÇE DİL SEÇENEKLİ Buz Devri 1-2-3-4 – Ice Age TURBOBİT İNDİR
Ice Age 1
20 bin yil once, Dunya hic olmadigi kadar harika ve bir o kadar da tehlikelidir. Buz Cagi\’nin baslangici kadar tehlikeli oldugu zamanlarsa cok azdir. Gezegenin dev yaratiklari ve daha kucuk olanlardan bazilari soguktan korunmak icin guneye goc etmektedirler. Bunlara katilmayan iki kisi vardir. Isleri kendi bildigi gibi halletmeyi seven avare mamut Manfred ve hic bi sey yapmadan yasamaya bayilan tembel Sid.
http://www.imdb.com/title/tt0268380/


Ice Age: The Meltdown2

Mamut Manny bir aile kurmak istemektedir. Fakat uzun süredir ortalıklarda Manny’den başka bir mamuta rastlanılmadığı için kimse bunun mümkün olduğuna inanmamaktadır. Ta ki bir gün Manny’nin karşısına Ellie isimli bir mamut çıkana kadar. Manny ve Ellie pek iyi anlaşamamaktadırlar çünkü Ellie kendisini bir opossum sanmaktadır. Bu arada ısınan hava, vadiyi okyanus sularından ayıran devasa barajı eritmeye başlamıştır. Bunu farkeden kahramanlarımız Manny, Sid ve Diego tek kurtuluşun vadinin diğer tarafına geçmek olduğu bilirler. Üçü Ellie ve iki opossum kardeşini alarak macera dolu bir yolculuğa adım atarlar.
http://www.imdb.com/title/tt0438097/


Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs3

Buz Devri: Erime Başlıyor8221;un sıfırın altında yaşayan kahramanları, mükemmel bir macera ile BUZ DEVRİ 3 8211; DİNOZORLARIN ŞAFAĞI8221;nda tekrar karşımızdalar. Scrat yine asla ele geçiremediği meşe palamudunun, (ve bu sefer belki aşkın da) peşindedir. Manny ve Ellie yavruları minik mamutun doğmasını beklemektedirler. Miskin Sid, bulduğu dinozor yumurtalarından çıkan yavrularla kendine geçici bir aile kurar fakat bu, Sid için pek de iyi olmayacaktır. Kılıç dişli kaplan Diego da arkadaşlarıyla ilişkisinde çok yumuşak bir tavır sergileyip sergilemediğini sorgulamaktadır. Sid8217;i başına aldığı belalardan kurtarmak için çıktıkları yolculukta kendilerini birden gizemli bir yeraltı dünyasında bulan ekip, karşılaştıkları dinozorlar, aklını kaçırmış gibi duran değişik hayvan türleri, yeni bir bitki örtüsü ve tek gözlü, acımasız dinozor avcısı gelincik Buck ile heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir maceranın ortasında kalırlar. Tarihin en cesur kahramanları Manny, Sid, Scrat, Scratiye, Diego, Buck ve arkadaşları başka hiçbir memelinin cesaret edemeyeceği yerlere gidiyor, maceraya hazır olun.

http://www.imdb.com/title/tt1080016/

Ice Age Continental Drift 4

Manny, Diego ve Sid, Sid8217;in kıtaların ayrılmasına sebep olmasıyla, bir buz dağının üstünde seyahat etmeye başlarlar. Derme çatma yaptıkları buzdağından gemiyle açılan kafadarlar, bu yolculuk süresince deniz korsanlarıyla mücadele edecek ve kendilerine yeni bir yaşam yeri bulana kadar durmayacaklardır.
http://www.imdb.com/title/tt1667889/

….:::: TURBOBİT :::….

http://turbobit.net/download/folder/1702570

İYİ SEYİRLER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.