FIFA 15 Ultimate Team v 1 1 0 Android APK + SD DATA Full

FIFA 15 Ultimate Team v 1 1 0 Android APK + SD DATA Full – Tek Link

Tür: Android Oyun
Boyut: 823 MB

500 üzerinde lisanslı ekipmanları ile EA SPORTS FIFA’nın 15 Ultimate Team, 10.000 ‘den fazla oyuncu ayrıca, 30 gerçek lig ve stadyumlarda muhteşem..! Futbolcular… bir rüya takım oluşturmak ve onları test etmek sizin elinizde… İngiliz Premier League, La Liga, ve MLS, Alman Bundesliga ve daha ötesi…. Google Play’de en populer futbol oyunu artık nerede olursanız olun sizinle heyecan tadını çıkarın.
** Bu oyun üstün grafiklere sahip ve gerçek liglerdeki futbol takımları ve oyuncuları ile doludur. Cihazınızda boş alan en az 1.35GB boş olduğundan emin olunuz. **
O ARTIK SİZİNLE ULTIMATE takım yaratmak
Kazanmak ticaret, ve kendi fantezi ekip oluşturmak için Lionel Messi ve Eden Hazard gibi superstars toplayabilirsiniz. Oyun stili, oluşumu, kitleri, ve daha fazlasını seçin.
HIZLI SİMÜLASYON modunda oynamak
Yeni Hızlı Simulasyonuyla ile test etmek için yönetim becerileri. Ekibinizi kurun maç başlatın. Akıllı subs, taktik tweaks yapmak ve yol boyunca takım çaba ölçmek.Sonraki seviyeye orijinalliğini alarak – Sizin maçı sonuçları oyuncu becerisi ve kimyasını yönetmek için sizin yeteneğinize bağlıdır.
YA ADIMDA götürün!
“Üzerinden geçmek” özelliği ile şimdi – – klasik kontroller ile tekme, geçer, ve çekim usta veya az düğme ile yeni “Casual Kontrolleri” için tercih. Hatta çift topu yakın kontrolü için taktik top sürme etkinleştirmek için joystick’i dokunabilirsiniz. Eğer harici bir denetleyicisi varsa Artı, – ilk kez sahada kullanmak için şansını kaçırmayın.
GERÇEK DÜNYA MAÇ KGK
En sevdiğiniz takımın bir sonraki fikstür, artı dünyadaki oluyor diğer 3 büyük eşleşmelerde oyna – her hafta!
Eylem içine atlamak ve FIFA 15 Ultimate Team ile en sevdiğiniz spor tutkusunu hissedin!

Kurulum Talimatı

1.Size verilen dosyayı rar’dan çıkarın daha sonra;
2.SD karta kopyalayıp/yapıtırın yolu (sd kart / android obb klasör / obb /) ing: sd card/android/obb/
3.APK dosyasını çalıştırın.

*

http://turbobit.net/1umuoao7xuc0.html