Paris’te Bir Hafta Sonu – Le Week-End – Türkçe Dublaj film indir

Paris’te Bir Hafta Sonu – Le Week-End 2013 ( BRRip XviD ) Türkçe Dublaj – Tek Link
Parçalanan bir evliliği anlatan dokunaklı ve korkusuzca gerçekçi komedide, Oscar, BAFTA, EMMY ve Altın Küre ödülleri sahibi Jim Broadbent (Irıs, Moulin Rouge) ve Olivier ödüllü, sahne ve sinema yıldızı Lindsay Duncan (About Time) rol alıyor. Le Weekend, yönetmen Roger Michell (Notting Hill, Hyde Park on Hudson) ve Oscar adayı senarist Hanif Kureishi’nin (My Beautiful Laundrette) beraber çalıştıkları dördüncü film.

İngiliz çift Nick ve Meg, evliliklerinin otuzuncu yıl dönümünde, ilişkilerini tekrar canlandırmak umuduyla, zamanında balayı için gittikleri Paris’e tekrar gitmeye karar verirler. Ancak seyahat planladıkları gibi gitmez ve karşılaştıkları olaylar aralarındaki farklılıkları ve gerilimi daha belirgin hale getirir. Çift Nick’in eski bir arkadaşı olan ve Paris’in havalı bir semtinde oturan Morgan’ın (Jeff Goldblum) akşam yemeği davetini kabul edince, sürpriz dolu olaylar birbirini takip eder.

Üstüste gelen olayların hazırladığı coşku dolu son ise, yıllardır yapılan en güzel göndermelerden -bu durumda Godard’ın Band of Outsiders filmine- biri.
http://www.imdb.com/title/tt2392326/

…::: LETİTBİT ::::….
http://letitbit.net/download/20185.281848720a0e95d2b29c350dbff3/Pariste.Bir.Hafta.Sonu.2013.TR.BRRip.XviD.avi.html
…:::TURBOBİT ::::….
http://turbobit.net/7fxcqfhhxuv3.html

…::: REDBUNKER ::::….
http://www.redbunker.net/jt8q5sg16onu/Pariste.Bir.Hafta.Sonu.2013.TR.BRRip.XviD.avi.html

İYİ SEYİRLER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.