Bruce Lee Bütün Filmleri Türkçe Dublaj Turbobit XviD indir

x8VNTcX

 Bruce Lee Bütün Filmleri Türkçe Dublaj Turbobit XviD indir

6 Süper filmi bir arada toplayan bu paket siz bruce Lee severlerine iyi zaman geçirecek sanırım. Birbirinden sürükleyici bu filmleri aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. iyi seyirler.


1. Big Boss 1971 TR BRRip XviD

heng (Bruce Lee), Bangkok´ta yeni bir hayat kurmak için kuzenleriyle beraber bir buz fabrikasında çalışmaya başlar. Amcasına bir daha asla dövüşmeyeceğine dair annesi üzerine yemin etmiştir. Kuzenlerinin bir kısmı, fabrika müdürü ile yaptıkları görüşmelerden sonra, gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca, nedenlerini araştırmak Cheng Chuan?a düşer. Fakat karşı karşıya kaldığı gerçekler onu yeminini bozmaya iter. Büyük Patron?dan kuzenlerinin intikamını almak için onu ölümcül bir yol beklemektedir.

indir full

http://turbobit.net/pozebdjn4q3u.html

Turbobit Dosyası Divx Dosyası Dosya Boyutu : 690 MB

line-divider

2. Fist of Fury 1972 TR BRRip XviD

Bruce Lee, En Büyük Benimde gerçek hayatta da bir Uzak Doğu Dövüş ustası olan efsanevi Fok Yun Gapin Chen Jun isimli hayali bir öğrencisini canlandırıyor. Ulusal düşmanlığı anlatan bu epik hikayede Lee, halkını buyruğu altına almaya kararlı Japon güçlerine karşı gelirken doğanın gerçek bir kuvveti gibi.

indir full

http://turbobit.net/7xbeo5uv1weq.html

Turbobit Dosyası Divx Dosyası Dosya Boyutu : 700 MB

uploadedDown

Uploaded Dosyası HD Film Dosyası Dosya Boyutu : 700 MB

line-divider

 3.Fist of Fury 1972 TR BRRip XviD

Roma da lüks bir lokanta işleten arkadaşını mafyaya haraç vermekten kurtarmak için İtalyaya gelen Hong Kong lu bir gencin hikayesini anlatıyor film.Bruce Lee in mafyaya açtığı savaş ve Chuck Norris in rakip olarak karşımıza çıktığı bu filmde, Bruce Leein rejisörlüğünüde yaptığı tek filmdi.

indir full

http://turbobit.net/im5sujkdgxvl.html

Turbobit Dosyası Divx Dosyası Dosya Boyutu : 700 MB

line-divider

4. Enter The Dragon 1973 TR BRRip XviD

 Lee, Roper ve Williams, kendilerine has sebeplerden bir adada Han isimli zengin bir kişi tarafından düzenlenen dövüş turnuvasına katılırlar. Lee aslında Hanın gizli işler çevirdiğinden şüphelenildiği için görevlendirilmiş gizli bir ajandır. Turnuva da ilerledikçe bu adanın ve turnuvanın Hanın uyuşturucu kaçakçılığı ve beyaz kadın ticareti için paravan olduğunu anlarlar. Üstelik fark edemedikleri bir şey daha vardır. Hanın planı dövüşçülerin ya kendisine katılmaları, aksi durumda ise ölmelerini planlamasıdır. Fakat Han dövüşçülerin gücünü küçümsediğinin farkında değildir.

indir full

http://turbobit.net/zu9juot5gkuo.html

Turbobit Dosyası Divx Dosyası Dosya Boyutu : 700 MB

 line-divider

5. Game Of Death 1978 HDRip XviD

1972 de yoğun bir şekilde çekilirken Amerika dan teklif gelmesiyle yarım bırakılan film GAME OF DEATH ÖLÜM OYUNU.

BRUCE LEE son filmi ENTER THE DRAGON filminin çekimleri bittikten sonra yarım kalan bu projesine kaldığı yerden devam etmek istiyordu. Ancak onun ölümü bu arzusunu yerine getirmesine mani oldu. Aradan 6 yıl geçtikten sonra ENTER THE DRAGON filminin ekibi BRUCE LEE ye benziyen dublörle filmi çektiler. BRUCE LEE hayranlarının film kolleksiyonunda mutlaka bulunduracağı bir film.

indir full

http://turbobit.net/zdpzgpxmhbk5.html

Turbobit Dosyası Divx Dosyası Dosya Boyutu : 700 MB

line-divider

6.Game Of Death 2 1981 TR DVDRip XviD

Bruce Lee’nin gerçekten oynadığı son film bu. Bu filmde Lee, çok ünlü bir dövüş sanatları ustası ve sinema oyuncusu. Başarısız bir cinayet girişimi sonucunda herkes onun öldürüldüğünü düşünüyor. Oysa Lee saklanıyor ve intikamı için hazırlık yapıyor… Filmde cenazesinin gercek goruntulerinede yer veriliyor. Bildiginiz gibi bruce lee nin son filmi game of death 2 vefati ile cekimleri yarida kalan filmi daha sonra stili ve tipi ona benzer biri kardesi rolunde devam ediyor.

indir full

 

http://turbobit.net/i80la9t13ha7.html

Turbobit Dosyası Divx Dosyası Dosya Boyutu : 700 MB

 

You May Also Like

About the Author: Nahra

Şimdi İndir Kur Ama Bir Teşekkür Etme. Saol Ya...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Birdahaindir.Com. All rights reserved.
Theme: VT Blogging by VolThemes. Powered by WordPress.