Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate Full + SeriaL

Visual Studio 2010 Ultimate

Microsoft Visual Studio 2010 Professional bireylerin temel kalkınma görevleri gerçekleştirmek için gerekli bir araçtır. Bu, hata ayıklama, yaratma basitleştirir ve SharePoint ve Cloud içeren platform çeşitli uygulamaların konuşlandırılması. Visual Studio 2010 Professional test odaklı geliştirme için entegre desteği yanı sıra yüksek kaliteli çözümler sağlamak hata ayıklama araçları geliyor.

~ Genel Özellikler ~
Özelleştirilebilir Çalışma : Uygulama, kod yazarken sık sık çeşitli tasarımcılar ve editörler açık bir seferde sahip gerektirir. Visual Studio 2010 Professional daha kolay çalışma şeklinizi yönetmeyi kolaylaştırır çoklu monitör için destek ile dijital ortamda düzenlemenize yardımcı olur.
SharePoint oluşturun işbirliği çözümleri : Firmanıza, Web parçalar, listeleri, iş akışları, etkinlikler için takım da dahil olmak üzere SharePoint kalkınma için yeni destek yararlanarak ve daha fazla özelleştirilmiş işbirliği araçları getir.

~LİSANSLAMA~

1. Olarak VS 2010 Ultimate ‘yi Açıp Help Sekmesinden Register Product ‘e Tıklayın Açılan Pencerede Verilen Keyi Yazın Bir Daha Aynı Yerlere Tıkladığınızda Size Ekranda Bir Bilgi Mesejı Gelicek Ve VS 2010 Ultimate ‘niz Lisans ‘ lı Hale Gelicek ..
2. Olarak Başlat Denetim Masası Program Ekle / Kaldır ‘ı Açın Microsoft Visual Studio 2010 Ultimate – ENU ‘yu Bulun Ve Değiştir / Kaldır Butonuna Basın Ardından Size Kaldırma Sayfası Açılcak Kaldırma Sayfasının Altında Size Lisanslı Olması İçin Serial Key yeri Var Oraya Verilen Şifreyi Yazın Ve Artık VS 2010 Ultimate ‘niz Lisans ‘ lı Hale Gelicek ..
NOT : Projelerinizi x64 yada x86 Olarak Düzenleme İmkanı Vermektedir VS2010
NOT : VS 2010 Kurabilmeniz İçin Xp ‘de Servis Pack 3 İndirmeniz Gerekmektedir . Xp Sp3 İse Sorunsuz Kurulum Gerçekleşir. İndirmek İçin TIKLAYIN.

LİSANS

YCFHQ-9DWCY-DKV88-T2TMH-G7BHP

indirt

İSO Dosyası Boyut : 2.30 GB

 

You May Also Like

About the Author: ERDUZEN53

Yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil, rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 Birdahaindir.Com. All rights reserved.
Theme: VT Blogging by VolThemes. Powered by WordPress.